درباره مدرس

ابوالفضل مقدسی برنامه نویس ارشد ، مدیر پروژه ،مسئول فنی  و عضو هیئت مدیره شرکت داده پردازان ساینا ، خالق ساینا رسانه (کامل ترین نرم افزار مدیریت خبرگزاری ها در ایران) ، طراح و خالق محیط توسعه و پرتال ساینا (ثبت شده در شورای عالی انفوماتیک کشور)

از ابتدا به طراحی و توسعه نرم افزار علاقه زیادی داشتم ، برنامه نویسی از سال 1385 رو به عنوان زیباترین شغل و برای خلق آثار به یادماندنی انتخاب کردم . زبان های برنامه نویسی رو براساس نیاز یادگرفتم  ، برنامه نویسی من از  PHP شروع شد به Dot Net علاقه مند شدم و با #c به تولید Application های تحت ویندوز پرداختم .توی همی این سال ها همیشه گفتم که زبان های برنامه نویسی ابزار هستن و برنامه نویس خوب کسی هست که ابزارش رو درست انتخاب کنه.

 براساس نوع محصولات تولیدی شرکت و به دلیل زمان و هزینه بهینه تولید نرم افزار با ASP.Net  این زبان رو هم به صورت فوق تخصصی یاد گرفتم که منجر به خلق محیط توسعه وب شد و به عنوان ایده خلاقانه در مراجع قانونی به اسم شرکت ثبت شده ، بعد از اون ساینا رسانه متولد شد .

 براساس زمان و ابزار های جدید و میل کاربر به Smart Phone ها زبان JAVA رو برای تولید نرم افزار های Multiplatform یادگرفتم ، بعد از تولد Android به برنامه نویسی اندروید با Eclipse علاقمند شدم و حالا یک سال  از تولد Android Studio می گذره و من با استفاده از این IDE مشغول خلق لذت بخش ترین محصولات زندگیم هستم. 

توی تمام این سال ها نیروی های مورد نیاز شرکت رو از دانشجو ها و فارق التحصیلان خلاق انتخاب کردم و با ارائه آموزش های موثر باعث ورود این افراد به بازار کار شدم. 

دوره های آموزشی اندروید رو با دقت تمام طراحی کردم تا در اوقات فراقت خودم تجربیاتم رو به دیگران انتقال بدم .

دوره ها و آموزش ها به گونه ای طراحی شده ک افراد بتون ایده های خودشون رو تجاری و یا وارد بازار کار برنامه نویسی اندروید بشن.